Nośniki  reklamowe

 

W naszej ofercie znajdziesz nośniki reklamowe, które cieszą się powodzeniem wśród stałych i nowych klientów. Mimo że skutecznie działają od lat to nadal są na czasie. Wiesz dlaczego? Bo dotykają wszystkich zmysłów człowieka odpowiadając na ich podstawowe potrzeby. A przecież o to chodzi w reklamie, prawda?

133

WALKBOARDY

Posiadamy najwięcej WalkBoardów ze wszystkich znanych nam firm w Europie! Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować największe ogólnokrajowe kampanie reklamowe.

42

WALKTHERMOSY

Taka ilość plecaków do dystrybucji napojów pozwala nam zorganizować dowolnie duże akcje promocyjne. Nawet kilkanaście w tym samym czasie.

WalkBoardy

Dlaczego chodząca reklama? Dlatego, że codziennie chodzisz wzrokiem w różne miejsca. Chwytasz niuanse, o których twój mózg pamięta na długo. Nasi promotorzy mogą być nawet tam, gdzie inna reklama nie dociera. WalkBoard to nietypowy nośnik, który skutecznie złapie kontakt z odbiorcą i nie pozostawi go obojętnym.

WalkBoard gwarantuje: mobilność, widoczność, skuteczność, branding, sampling.

WalkThermosy

Kto złapany w środku dnia nie marzy o chwili odpoczynku z ulubionym napojem w ręku? Aromatyczna kawa, kojąca herbata, orzeźwiająca lemoniada to tylko kilka pomysłów, które jeszcze bardziej wzmocnią więź przechodniów z twoja marką. WalkThermos to skuteczna forma zatrzymania wszystkich zmysłów w jednym miejscu.

WalkThermos gwarantuje: mobilność, skuteczność, (pozytywny wizerunek marki), branding, sampling.

Towery

Zawsze zwracasz uwagę na coś co wybiega rozmiarami poza utarte schematy. Towery właśnie takie są: DUŻE, ORYGINALNE i nie sposób przejść obok nich obojętnie. Dzięki nim Twoja reklama jest widoczna z każdej strony i z każdej odległości. Towery obracają się wokół własnej osi co jeszcze bardziej czyni je wyjątkowymi.

Towery gwarantują: oryginalność, mobilność, widoczność, skuteczność.

AirStandy

AirStandy to:

  • Błyskawicznie rozstawiane konstrukcje pneumatyczne.
  • Nieprzepuszczający powietrza materiał - po rozstawieniu AirStandy nie wymagają ciągłego pompowania. Brak konieczności nieustannego działania agregatu prądotwórczego sprawia, że nie zakłócają one spokoju przechodniów.
  • Dwa rozmiary - powierzchnia reklamowa odpowiednio 6m2 oraz 15,5m2 (uwzględniając obie strony ekspozycji).
  • Największe wrażenie i efekt zapewnia wykorzystanie kilku AirStandów ustawionych w niewielkiej odległości od siebie, np. 3 sztuki co 100 metrów.