Druk  i  gadżety  reklamowe

 

Przeprowadzamy również akcje promocyjne mające na celu aktywizację sprzedaży. Degustacje, sampling, rebranding, wprowadzanie nowego produktu z nami jest prostsze!

Gadżety promocyjne są naturalnym uzupełnieniem naszej oferty. Są one bardzo skutecznym sposobem promocji marki wśród potencjalnych i obecnych klientów Państwa firmy. Artykuły promocyjne pomagają budować świadomość marki, w tym tzw. świadomość natychmiastową (ang. top-of-mind awareness), aby w momencie podjęcia decyzji o zakupie czy skorzystania z usług to Państwa firma była pierwszą, która przychodzi na myśl.

Oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości. W przypadku zapotrzebowania na nietypowe gadżety, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystało wiele firm i instytucji. W sumie dostarczyliśmy setki tysięcy produktów, a większość klientów wraca do nas wielokrotnie.

Czy wiesz, że Twoi klienci dokonują natychmiastowej oceny Ciebie i Twojej firmy na podstawie materiałów promocyjnych, które otrzymują lub widzą? Dlatego dobrze zaprojektowana ulotka, broszura czy katalog mają ogromne znaczenie, gdy budujesz relacje z obecnymi klientami lub chcesz pozyskać nowych. Zaprojektujemy dla Ciebie przyciągające uwagę materiały reklamowe, jak również zadbamy o wysoką jakość druku.

Oferujemy szerowką gamę materiałów reklamowych, od wizytówek przez katalogi po siatki wielkoformatowe.